تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

خفته در زمان

       با سلام و عرض ادب خدمت نادر دوستانی که هر از میلیون ها ثانیه یک بار و بر حسب بیکاری و کمی همراه با کنجکاوی سری به سرزمین مسکوت و مرده بلاگفا و کلبه متروکه ما میزنند.

       اندر احوالات ما همین بس که سخت درگیر دنیا شده ایم و فقط همین قابل درک است که روز و شب مثل برق و باد بر ما میگذرد و اثر این گذر بر سر و صورتمان نمایانتر از پیش میگردد و چشمانی خفته که هنوز نای دیدن حقیقت، لذت بردن از زمان حال را ندارد.

       هر روز مشتاق تر از دیروز بستر را به شوق شنیدن خبر استخدام نهضتی ها در آموزش و پرورش ترک میکنم و شباهنگام با اطمینان قلبی که دارم خود را برای فردا امیدوارتر مینمایم.

       امسال مسئول نهضت سواد آموزی شهرستان لطف بزرگی به بنده کردند و در حالی که کلاس انتقال به سختی به افراد داده می شد این مهم را به بنده محول نمودند و این بهانه ای شد تا به فکر خرید ماشین باشم جهت رفتن سر کلاس ها. مقداری پول جمع کرده ام که بالغ بر 65 درصد آن وام است و هنوز آنقدر که میخوام نشده ولی دیگه دیره و انشاالله با همین هشتومنی که در دست دارم و شاید یک تومنی اضافه تر برای خرید ماشین در هفته آتی اقدام خواهم نمود.

       از احوالات سید علی اصغر خان اینکه ماشاالله با بزرگتر شدنش بازیگوشیاشم بشتر شده طوری که گاهی کاری میکنه که مادرش از دستش عصبی میشه. یک سال و سه ماهشه و تازه برخی کلمه ها مثل مامان، بابا، آقا، ابه، توتو غذا (یعنی به توتوها غذا بدیم)، بییم(بریم)، هان(صدای انومبیل و یعنی که بریم موتور سواری). با(بالا)، با(اشاره به بالشت و توشک و پتوش)، مازوگ(مامان بزرگ) و خیل کلمه های دیگه که از مجال خارجه و این که به صورت غیر واضح و با اشاره حتی چند کلمه رو با هم ترکیب میکنه و میگه.

       با اون ذهن کودکانه و ناآگاهش ملخی را که من با دلیل ظاهر ترسناکش خیلی تمایل به گرفتنش نداشتم را به راحتی با دست گرفت و از پروانه و سوسک و انواع حشرات و حیوانات اصلا ترسی نداره که میگم شاید بر میگرده به عدم آگاهی و کهولت سنش.

       خدا انشاالله به همه ببخشه و این ابتلا رو نصیب همه بکنه چون واقعا شیرین و دوست داشتنی اند و با دیدن حرکات و رفتارهای تازه از اونا آدم کلی سر ذوق میاد.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 27 خرداد 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : کلمه ,همین ,خرید ماشین ,
  خفته در زمان

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 3 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55471
 • تعداد مطالب :149021
 • بازدید امروز :140651
 • بازدید داخلی :5129
 • کاربران حاضر :84
 • رباتهای جستجوگر:497
 • همه حاضرین :581

تگ های برتر